Navigation
Your Cart

GardenTools komanda novēl jums laimīgu Jauno 2023. gadu.

Par mums

Uzņēmums AGRITRADE R SIA darbojas lauksaimniecības tehnikas piegādes jomā jau kopš 2011. gada. Mūsu pamatā ir azartiska aizraušanās ar lauksaimniecības tehniku. Mēs nepārtraukti sēkojam līdzi tendencēm un jaunajām tehnoloģijām šajā jomā. Rūpīgi izvēlamies sadarbības partnerus un tehniku ko piegādājam mūsu klientiem. Mēs patiešām lēpojamies ar saviem sadarbības partneriem - tehnikas ražotājiem ar inovatīvu pieēju produktu izstrādes procesā. 
Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt savus klientus ar risinājumiem kas precīzi atbilst gan saimniecības izmēram gan viņu tehnoloģijai lauksaimniecības produkcijas ražošanā. 
Platforma gardentools.lv ir izveidota ar mērķi nodrošināt mazās un vidējas saimniecības ar kvalitatīviem darbarīkiem lai mehanizētu darba procesus un efektīvi pārvaldīt darba resursus, līdz ar to samazināt arī izdevumus.
Mēs sekojam līdzi jaunumiem un papildinām sortimentu ar jaunām precēm.
Mūsu Interneta veikalā mēs piedāvājam kvalitatīvas, sertificētas preces no uzticamiem piegādātājiem kas jau ir pazīstami Baltijās valstīs un ir pierādījusi savu efektivitāti darbā.
Mums ir pieredzējuši konsultanti un ērti apmaksas veidi.